Dołącz do nas

Aktualnie poszukujemy:

Monter instalacji fotowoltaicznych

Zakres obowiązków:

  • montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych
  • prace elektryczne
  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC
  • montaż tras kablowych
  • wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
  • pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych oraz gruntowych

Wymagania:

  • uprawnienia SEP E i D do 1kV
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień elektrycznych
  • zdolności manualne
  • chęć pracy na dachach
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w montażu instalacji PV
  • dobra organizacja własnego czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole i w sytuacji stresowej
  • determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • dyspozycyjność i solidność
  • uprawnienia UDT mile widziane
  • warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • pracę w 3 osobowym zespole
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie techniczne
  • szkolenie trenera instalacyjnego w terenie
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na maila biuro@blue-chip.eu

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Blue Chip Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Instalator paneli fotowoltaicznych

Zakres prac Twojej ekipy będzie obejmował:

  • montaż paneli fotowoltaicznych na domach jednorodzinnych oraz gruncie zgodnie z przygotowaną wcześniej dokumentacją techniczną,
  • wykonywanie dodatkowych prac instalacyjnych,
  • ścisłą współpracę z Działem Realizacji,
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Jako instalator powinieneś spełniać kilka wymagań:

  • bardzo dobrze znać systemów montażu PV (w zależności od rodzaju pokrycia dachu lub rodzaju konstrukcji),
  • posiadać uprawnienia SEP/UDT,
  • mieć udokumentowane doświadczenie w pracach elektrycznych, dachowych lub w montażu paneli fotowoltaicznych (min. 1 rok),
  • wykazywać się umiejętnością czytania dokumentacji technicznej,
  • posiadać własne narzędzia pracy (mile widziany samochód typu BUS).

Pamiętaj o pewnej umiejętności budowlanej. To Ty budujesz i będziesz nadal budować wizerunek firmy. Ty doładujesz nasz Zespół, a my doładujemy Ciebie poprzez:

  • ciągłość pracy: do 5 instalacji tygodniowo dla pojedynczej ekipy instalatorskiej,
  • stałość zleceń w pobliżu miejsca zamieszkania (możliwe również delegacje w inne rejony Polski),
  • opieka koordynatora instalacji (umówiony harmonogram prac, zapewnienie logistyki dostawy kompletnego sprzętu, pomoc techniczna),
  • szkolenia produktowe,
  • niezbędne wyposażenie marketingowe.

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sprzedaż innowacyjnych produktów w sektorze B2B,
  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na instalacje fotowoltaiczne,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami firmy,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Chętnie Cię poznamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w sektorze B2B,
  • umiesz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać klientów,
  • budowanie relacji z klientem B2B, negocjacje i finalizowanie umów nie mają przed Tobą tajemnic,
  • znasz pakiet MS Office w stopniu bardzo dobrym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.,
  • znasz branżę OZE – dodatkowy atut!

My w zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • sprzedaż wyjątkowego produktu zmieniającego rynek OZE,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia wdrożeniowe.