Dołącz do nas

Aktualnie poszukujemy:

Kierownik projektów – elektrownie słoneczne

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie projektów elektrowni słonecznych,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • współpraca z organami administracji publicznej.

Od kandydata oczekujemy:

  • znajomości developmentu przy prowadzeniu elektrowni fotowoltaicznych (decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, przyłączenia, pozwolenia na budowę),
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz nastawienia na realizację celów.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności,
  • elastyczne warunki pracy,
  • szkolenia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dowolną formę zatrudnienia.

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na maila rekrutacja@blue-chip.eu

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Projektant instalacji fotowoltaicznych

  • projektowanie instalacji fotowoltaicznych,
  • tworzenie, analiza wskaźników efektywności instalacji PV,
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz pomoc w pozyskiwaniu niezbędnych pozwoleń,
  • wyjazdy na miejsce realizowanych inwestycji
  • uczestnictwo w tworzeniu powstającego działu.

  • dostępność min. 25h tygodniowo (możliwa praca zdalna),
  • biegła znajomość oprogramowania PV Sol
  • znajomość programu AutoCad mile widziana,
  • bardzo dobrej znajomości najnowszych trendów i technologii wykorzystywanych w PV,,
  • wyższego wykształcenia technicznego,
  • wiedzy z zakresu projektowania instalacji elektrycznych według obowiązujących norm,
  • uprawnienia SEP,
  • posiadania uprawnień UDT OZE oraz uprawnień budowlanych do projektowania,
  • minimum rocznego doświadczenia w branży fotowoltaicznej.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • elastyczne warunki pracy (w tym home-office)
  • szkolenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bezpośrednią współpracę z zarządem
  • dowolna forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • sprzedaż innowacyjnych produktów w sektorze B2B,
  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na instalacje fotowoltaiczne,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami firmy,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Chętnie Cię poznamy, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w sektorze B2B,
  • umiesz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać klientów,
  • budowanie relacji z klientem B2B, negocjacje i finalizowanie umów nie mają przed Tobą tajemnic,
  • znasz pakiet MS Office w stopniu bardzo dobrym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.,
  • znasz branżę OZE – dodatkowy atut!

My w zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • sprzedaż wyjątkowego produktu zmieniającego rynek OZE,
  • szkolenia wdrożeniowe.