Partnerzy

Quantron S.A. powstał w 2015 roku z inicjatywy grupy polskich inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie techniki. Głównym kierunkiem rozwoju firmy było opracowanie nowoczesnych, często pionierskich rozwiązań w zakresie szeroko pojętej elektroniki oraz świadczenie usług doradczych w zakresie budowy i eksploatacji korporacyjnych systemów informatycznych. Podczas procesu badawczo-rozwojowego pojawiły się potrzeby związane z bezprzewodową transmisją informacji, a także przetwarzaniem danych w warunkach polowych, także zimą. Firma dołożyła starań, aby nawiązać współpracę z operatorami telekomunikacyjnymi i producentami profesjonalnych terminali mobilnych. Efektem tych starań było podpisanie umowy o współpracy z operatorem Orange Polska w zakresie transmisji M2M (machine to machine).

AVC Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2015 roku. Firma została wydzielona z organizacji należącej do Grupy AVC założonej w 1992 roku w Wielkiej Brytanii, światowego lidera w zakresie rozwiązań serwisowych dla jednostek samorządu terytorialnego. AVC oferuje ponad 20-letnie doświadczenie w kompleksowych rozwiązaniach w sektorze mediów cyfrowych i energooszczędnych. AVC Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w audytach energetycznych, przygotowywaniu dokumentów biznesowych i zarządczych dla sektora energetycznego oraz opracowywaniu strategii energetycznych, przygotowywaniu dokumentacji dla Urzędu Regulacji Energetyki, opracowywaniu i wdrażaniu procedur umożliwiających funkcjonowanie na rynku energii.

Canadian Solar jest jednym z największych światowych producentów paneli fotowoltaicznych. Oczekiwana moc produkcyjna 11,2 GW na rok 2019 sprawia, że Canadian Solar należy do wiodących światowych producentów. Canadian Solar jest regularnie notowany w pierwszej piątce Światowych producentów PV typu TIER 1 pod względem bankowalności. Dowodzi to silnej pozycji Canadian Solar jako dostawcy paneli fotowoltaicznych na całym świecie. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem paneli Canadian Solar w Polsce.

ISOLUTION zajmuje się inżynierią oprogramowania oraz dostarcza najwyższej jakości rozwiązania i usługi IT, aby pomóc wiodącym firmom w osiągnięciu ich celów biznesowych. ISOLUTION ma 19 lat doświadczenia w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań i usług IT oraz zdywersyfikowany portfel ponad 150 pomyślnie zakończonych projektów. ISOLUTION jest zaufanym partnerem wiodących polskich i zagranicznych firm z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego i administracji publicznej oraz wielu innych firm.